>>>

Finansowanie

Szczegółowe wyjaśnienie kwestii finansowania Twojego zakupu. Możliwość leasingu. Zapraszamy do lektury.

Zamówienia publiczne

Wszelkie kwestie związane z zamówieniami publicznymi. Niezbędne informacje dla podmiotów zainteresowanych zakupem proponowanych przez nas rozwiązań.

Szkolenia

Informacje nt. szkoleń w zakresie nagłośnienia, konfiguracji systemów, rozwiązań, różnych idei, obsługi produktów, symulacji akustycznych itp.

Serwis/Gwarancja

Nie ryzykuj, pomożemy Ci z Twoim sprzętem szybko i sprawnie w ramach gwarancji jak i po. Zapraszamy do serwisu NAW Performance Audio.

Do pobrania

Tutaj znajdziesz wszystko co dla Ciebie mamy do pobrania: aktualny cennik, oprogramowanie, sterowniki, instrukcje, foldery, media (logotypy).

Sieć rentalowa

Potrzebujesz wypożyczyć dodatkowe komponenty NAW by obsłużyć większe zlecenie? Zapraszamy! Ciągle rozbudowujemy naszą sieć rentalową.

Cennik

Poznaj ceny naszych produktów. Wszystko w jednym miejscu. Zapraszamy!


Firma NAW jako Polski producent udziela pełnego wsparcia swoim klientom w zakresie indywidualnego doradztwa, fachowej pomocy, serwisu, szkoleń oraz prezentacji systemów. W związku z faktem, że prowadzimy ciągłą produkcję systemów na terenie kraju, posiadamy na stanie wszystkie niezbędne komponenty do udzielenia Państwu wsparcia w najkrótszym możliwym czasie.

 

Poznaj nasze produkty

Do pobrania:

Jesteśmy również na

KONTAKT

Godziny pracy:

  • pon - pt: 9:00 - 17:00

Biuro:

  • tel.: +48 33 488 11 48
  • kom.: +48 792 578 828

Dział handlowy: