>>>

Kluby muzyczne

nagłośnienie klubu muzycznego

Chcesz nagłośnić klub muzyczny, pub, bądź inny obiekt? Dobrze trafiłeś. Projektując wszystkie nasze systemy, zwracamy także baczną uwagę na potrzeby klubów muzycznych, pubów oraz wszelkich innych miejsc o mniejszej kubaturze. W takich pomieszczeniach akustyka wnętrza często jest wyzwaniem, a przed naszymi produktami stają zadania możliwie najwierniejszego przekazania materiału dźwiękowego płynącego ze sceny.

Na potrzeby mniejszych scen i widowni do nagłaśniania koncertów klubowych idealnie wpisują się systemy z rodziny VM Systems VMS1512 oraz VMS1815, za idealny dźwięk w większych klubach zaś zadba system oparty o moduły Duke D181 lub Baron RB281.

Przez ostatnie lata wiele koncertów klubowych z powodzeniem realizowanych jest na zestawach marki NAW. Gamę produktów uzupełniają niskoprofilowe monitory sceniczne serii PMK oraz flagowe TM.

Selektywność brzmienia, wyrównana charakterystyka i spory zapas mocy, pozwalają na idealne wzmocnienie przekazu artystycznego w wielu gatunkach takich jak jazz, rock, blues, ale również z powodzeniem można zrealizować mocny koncert Hip Hopowy, występ kabaretu czy Stand Up.

W przypadku chęci realizacji nagłośnienia prosimy o kontakt. Wykorzystując produkowane przez nas komponenty dobierzemy je dla Państwa w takiej konfiguracji aby mieli Państwo pewność, że zamawiane przez Państwa nagłośnienie klubu muzycznego, będzie odpowiednio dobrane spełniając dzięki temu najwyższe wymagania.

przykładowe realizacje nagłośnienia

Klub muzyczny - Metrum Jazz Club - Bielsko Biała


Klub u Bazyla - Poznań


 

Realizacje

Do pobrania:

Jesteśmy również na

KONTAKT

Godziny pracy:

  • pon - pt: 9:00 - 17:00

Biuro:

  • tel.: +48 33 488 11 48
  • kom.: +48 792 578 828

Dział handlowy: