>>>

Where to buy?

U NASTEL. / INTERNETPRZYJEDZIEMY DO CIEBIEDYSTRYBUTORZY W PLDYSTRYBUTORZY W EU

 

OSOBIŚCIE, W SIEDZIBIE FIRMY

Nasze produkty możesz kupić u nas bezpośrednio w siedzibie firmy producenta:

 • NAW Performance Audio,
 • ul. Dworcowa 22,
 • 34-300 Żywiec.

Na miejscu mają Państwo możliwość pełnego odsłuchu oferowanych przez nas systemów i produktów. Do dyspozycji naszych klientów mamy dedykowany showroom (widoczny na powyższym zdjęciu), w którym chętnie zaprezentujemy możliwości nawet najbardziej wymagających rozwiązań.

Jesteśmy w stanie przygotować i zaprezentować nietypową konfigurację systemu na specjalne życzenie klienta.

Prosimy o wcześniejszy kontakt, zapraszamy.


Umów się tutaj:

+48 792 578 828info@naw.com.pl


Przyjedziemy do Ciebie

W przypadku zamówień większych systemów istnieje możliwość umówienia się bezpośrednio u Państwa. Oferujemy kompleksową prezentację sprzętu, pełny odsłuch wraz z dedykowanym szkoleniem bezpośrednio u Państwa w siedzibie.

W przypadku szerszej publiczności jesteśmy w stanie zorganizować prezentacje/porównanie kilku różnych zestawów i konfiguracji systemów nagłośnieniowych.


Uzgodnij z nami szczegóły:

+48 533 083 355info@naw.com.pl


Zdalnie, wysyłkowo

Nie chcesz nigdzie wyjeżdżać? Żaden problem. Możesz zamówić produkty bezpośrednio u producenta mailowo (info@naw.com.pl) lub telefonicznie (+48 792 578 828). Skontaktuj się z nami i złoż zamówienie.

Realizujemy wysyłki kurierskie:

 • po przedpłacie na konto,
 • za pobraniem.


Złóż zamówienie:

+48 792 578 828info@naw.com.pl


Sklep internetowy

Chcąc ułatwić Państwu proces zakupowy, a także zapewnić maksymalną wygodę oraz bezpieczeństwo w zawieraniu transakcji przez Internet zdecydowaliśmy się uruchomić nasz sklep internetowy w ramach serwisu Allegro. Dzięki takiemu rozwiązaniu mają Państwo możliwość dokonywania zakupów naszych produktów w powszechnie znanym i bezpiecznym systemie zawierania transakcji przez Internet. Dodatkowo są Państwo objęci darmowym Programem Ochrony Kupujących Allegro, gwarantującym Państwu bezpieczeństwo transakcji. Allegro posiada w pełni zautomatyzowany system płatności PayU obejmujący większość systemow bankowych oraz płatności kartami płatniczymi (VISA, MasterCard), dzięki któremu transakcja zostanie sfinalizowana najszybciej jak to tylko możliwe.


Poznaj naszą ofertę:

Oficjalny sklep NAW na ALLEGROCennik w PDF


U dystrybutorów lokalnych

Naszych produkty są również dostępne u naszych dystrybutorów. By posłuchać naszych produktów mogą Państwo umówić się na spotkanie u jednego z nich.

Dystrybutorzy w PolsceDystrybutorzy w Europie 

Explore our products

Download:

We are here...

CONTACT

Hours:

 • mon - friday: 9:00 - 17:00

Office:

 • phone:
  • +48 33 488 11 48
  • +48 792 578 828

Sales department: