>>>

Music clubs

nagłośnienie klubu muzycznego

Chcesz nagłośnić klub muzyczny, pub, bądź inny obiekt? Dobrze trafiłeś. Projektując wszystkie nasze systemy, zwracamy baczną uwagę na potrzeby klubów muzycznych, pubów oraz wszelkich innych miejsc o kubaturze mieszczącej do 500 osób widowni, gdzie często akustyka wnętrza jest wyzwaniem, a przed naszymi produktami stają zadania możliwie najwierniejszego przekazania materiału dźwiękowego płynącego ze sceny.

Na potrzeby mniejszych scen i widowni do nagłaśniania koncertów klubowych idealnie wpisują się systemy z rodziny VM Systems VMS1512 oraz VMS1815, za idealny dźwięk w większych klubach zaś zadba system oparty o moduły Duke D181.

Już od kilku lat wiele koncertów klubowych z powodzeniem realizowanych jest na zestawach marki NAW. Gamę produktów uzupełniają niskoprofilowe monitory sceniczne serii PMK oraz flagowe TM.

Selektywność brzmienia, wyrównana charakterystyka i spory zapas mocy, pozwalają na idealne wzmocnienie przekazu artystycznego w wielu gatunkach takich jak jazz, rock, blues, ale również z powodzeniem można zrealizować mocny koncert Hip Hopowy, występ kabaretu czy Stand Up.

W przypadku chęci realizacji nagłośnienia prosimy o kontakt. Wykorzystując produkowane przez nas komponenty dobierzemy je dla Państwa w takiej konfiguracji aby mieli Państwo pewność, że zamawiane przez Państwa nagłośnienie klubu muzycznego, będzie odpowiednio dobrane spełniając dzięki temu najwyższe wymagania.

przykładowe realizacje nagłośnienia

Klub muzyczny - Metrum Jazz Club

 • Do nagłośnienia klubu zastosowano customowy zestaw nagłośnieniowy NAW w skład, którego weszły:
 • Zastosowane rozwiązania świetnie się sprawdziły przy nagłośnieniu koncertów, które odbyły się w klubie m.in takich artystów jak:
  • legenda polskiego jazzu Jan Ptaszyn Wróblewski,
  • Grzech Piotrowski z muzykami składu SOT (Norwegia),
  • Silberman, z gościnnym występem Jana Peszka,
  • regularne Jam Session, w których biorą udział m.in. takie postacie jak Marcin Żupański, Artur Kudłacik, Łukasz Stworzewicz, Łukasz Forest Piechota i wielu innych.


 

Realizations

Do pobrania:

Jesteśmy również na

KONTAKT

Godziny pracy:

 • pon - pt: 9:00 - 17:00

Biuro:

 • tel.: +48 33 488 11 48
 • kom.: +48 792 578 828

Dział handlowy: