>>>

Large rooms & concert halls

Nagłośnienie domu kultury
Sali widowiskowej

Wraz ze wzrostem nakładów na lokalną kulturę, pojawiło się zapotrzebowanie na poprawę jakości nagłośnienia, będącego stałym wyposażeniem instytucji takich jak:

  • domy kultury,
  • miejsko-gminne sale widowiskowe,
  • wielofunkcyjne sceny kulturalne itp.

Wychodząc naprzeciw rosnącym oczekiwaniom publiczności ale też i samych artystów, uwzględniamy w projektach systemów nagłośnieniowych marki NAW zastosowanie ich jako elementów stałej instalacji w takich właśnie obiektach.

Poprzez elementy peryferyjne jak i zastosowane usprawnienia w konkretnych produktach, mamy możliwość idealnego dopasowania zestawu nagłośnieniowego do potrzeb konkretnej sytuacji. Uwzględniamy wielopoziomowe widownie, ich specyficzny układ, różne punkty podwieszeń oraz specyfikę każdej ze scen. Uzyskujemy możliwie największe pokrycie dźwiękiem w jak najszerszym paśmie.

Wszystkie te zabiegi mają na celu zapewnienie wiernego przekazu dźwiękowego, niezależnie czy nagłaśniany jest konkurs lokalnych zespołów ludowych czy też występ kapeli rockowej. Również tak popularne ostatnimi czasy recitale piosenki aktorskiej, wykonywanej przez znane i lubiane postacie polskiej telewizji i kina będą w naturalny sposób cieszyć uszy słuchaczy, a niewielkich rozmiarów elementy nagłośnienia nie będą odrywać wzroku widzów od sceny, która jest najważniejszym elementem każdego z takich miejsc.

W przypadku chęci realizacji nagłośnienia prosimy o kontakt. Indywidualnie analizując Państwa obiekt i wymagania dobierzemy produkowane przez NAW komponenty w takiej konfiguracji aby mieli Państwo pewność, że zamawiane przez Państwa nagłośnienie domu kultury czy sali widowiskowej będzie odpowiednie by zapewnić Państwa widzom dźwięk na najwyższym poziomie.

 

Realizations

Do pobrania:

Jesteśmy również na

KONTAKT

Godziny pracy:

  • pon - pt: 9:00 - 17:00

Biuro:

  • tel.: +48 33 488 11 48
  • kom.: +48 792 578 828

Dział handlowy: